Vyznanie

30.09.2013 09:17

Všetci majitelia našich troch šteniatok Ajany (Alie), Arona (Enza) a Athosa s nami komunikujú. Najdlhšie (týždeň) je v novom domove v Banskej Bystrici Ajana (Alia) a odtiaľ nám prišlo zatiaľ najkrajšie vyznanie majiteľky:

Alia (Ajana) nám robí obrovskú radosť. Neviem si už ani predstaviť, aký bol môj život bez nej. Maximálne mi napĺňa život a srdce. Spinká so mnou v posteli pri nohách. Ale cez deň nemá problém zostať v pelechu a spinkať tam. Ciká na podložku, aj keď nejaká ta nehoda nás pravdaže neminula. S papaním ani vyprázdňovaním sme nemali od začiatku ani najmenší problém. Jediné, na čom musíme popracovať, je nastupovanie do výťahu. Nebojí sa v ňom stáť a sa voziť, len vojsť sa jej nepáči... ale to je drobnosť.
Na očkovanie v desiatom týždni sme si vybrali veterinára z najlepším menom v Banskej Bystrici, podľa odporúčania známych aj náhodne oslovených psičkárov.
Alia má úžasnú povahu. Je jemňučká, elegantná, pozorná, hravá a prituľná. Aj keď sa vie aj nafučať a potom sa tvári urazene. Je to hrozne smiešne.
Som nesmierne šťastná, že ju mám. Že som si vybrala práve chrtíka. Neviem to ani opísať. Nič lepšie má nemohlo postretnúť. Láska na celý život.

A v ďalšom mailu pokračuje:

Alia je tak krásna, že keď sme došli k veterinárovi, všetci štyria zverolekári ordinujúci v tomto centre sa okolo nej zhŕkli a nevedeli ju vynachváliť. Najviac ich zaujala jemnosť srsti a jej modrá farba. Z toho usudzujem, že takého „pacienta“ tu ešte nemali.  

A pripája fotografie Alie: